Warning: Undefined array key "action" in /home/karakurtmedya/public_html/wp-content/themes/nastik/functions.php on line 2
SEO Hizmetleri Ve Sosyal Medya Yönetimi – Karakurt Medya
Aşağı Kaydırın
Search

My Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas in pulvinar neque. Nulla finibus lobortis pulvinar.

SEO Hizmetleri Ve Sosyal Medya Yönetimi

20 Ekim 2019
SEO Hizmetleri Ve Sosyal Medya Yönetimi

Arama motoru denildiğinde ilk akla gelen şüphesiz Google olmaktadır. Elbette Yandex ve Bing’i de atlamamak gerekiyor. Google’da gerçekleştirilen aramalarda ziyaretçilerin %85’i organik sonuçları tıklar. Hizmet ve ürün ihtiyaçlarını organik sonuçlardan elde ettikleri web siteleri aracılığı ile karşılarlar. SEO çalışmaları tam da bu noktada devreye girmektedir. Karakurt Medya’dan alacağınız arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmeti ile organik sonuçlarda yükselerek trafiğinizi artırabilirsiniz. Buna paralel olarak satışlarınızı üst seviyelere çıkarmak da mümkün hale geliyor.

SEO Çalışmalarını Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

SEO hizmeti

SEO hizmeti

Web siteleri ve arama motorlarına aşinaysanız ‘’SEO’’ kavramını mutlaka duymuşsunuzdur. Bu terim İngilizce olarak ‘’Search Engine Optimization’’ kelimesinin kısaltılmış halidir. Türkçe karşılığı arama motoru optimizasyonu olarak geçmektedir. Karakurt Medya ekibi, SEO çalışmalarını arama motorlarının belirlediği kalıplaşmış teknik kriterlere göre gerçekleştirmektedir. Sağlamış olduğumuz arama motoru hizmetlerimizde firmamıza özgü stratejiler ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. En net şekilde ifade etmek gerekirse, çalışma yaptığımız markaları, belirlediğimiz kelime ve kitleye göre Google’da üst sıralara çıkarıyoruz.

Hizmet Detayları

Yıllardır dijital pazarlama ve arama motoru optimizasyonu (SEO) alanında tecrübeli kadromuz ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yerel ve global olarak gerçekleştirmiş olduğumuz SEO çalışmalarımızla sistemin tüm mantığına hâkim firmalardan biriyiz. Google ve Yandex gibi arama motorlarında gelişen güncellemeleri anlık bir şekilde takip ederek, müşterilerimizin almış olduğu hizmeti güncel kriterlere göre yeniliyoruz. Sunmuş olduğumuz SEO hizmetimizin uygulama adımları şunlardır:

  • Detaylı Analizler
  • Sektörel Teklif ve Raporlama
  • Strateji ve Planlama
  • Ay Sonu Raporlama

Karakurt Medya kadrosunda görev yapan arkadaşlarımız kendi dallarında son derece iddialı çalışmalara imza atmaktadır. Müşterilerimize, gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar sonucunda nasıl bir geri dönüş elde edeceklerini rakamlar ile sunabilecek profesyonel bir alt yapıya sahibiz.

SEO Hizmeti ile Yükselişe Geçin!

SEO hizmeti ile yükselişe geçin

SEO hizmeti ile yükselişe geçin

Firma olarak birincil gayemiz, müşterilerimize SEO danışmanlığı sunarken kelime açısından sınırlamadan, bu kelimelerin varyasyonlarını da belirleyerek en verimli sonuca ulaşmaktır. Bu sayede daha fazla müşteri dönüşü elde ederek marka bilincinin oluşturulmasını sağlamaktayız. Karakurt Medya’dan alacağınız SEO hizmetinin en büyük getirisi ise kalıcı ve uzun süreli geri dönüşlerdir. Arama motoru optimizasyonuna yönelik gerçekleştirilen çalışmalar, organik trafiğinize, dönüşüm oranınıza, marka bilinirliğinize ve kullanıcılarla etkileşime girmenize katkı sağlar. Her geçen gün faaliyete geçen web sitelerinin sayısı keskin bir şekilde artmaya devam, arama motorlarında üst sıralara çıkmak için SEO hizmeti almanın gerekli olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için hiç vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya hesaplarının yönetimi, özellikle işletmeler için çok önemli bir konudur. Konuya başlarken örneklendirecek olursak; gıda satışı yapan bir işletme için, eğer lokal hizmet sunan bir firma ise Forsquare, İnstagram gibi mecralarda yapılan paylaşımlar çok önemlidir. Gümüş bileklikler satan bir işletme içinse en önemli mecralar Facebook ve Instagram olarak adlandırılabilir. Eğer bir haber sitesini baz alırsak, kesinlikle Twitter en önemli platform olacaktır. Yani kısacası, her işletme için sosyal medya kritik bir değere sahiptir. Sizin için önemli olan sosyal medya aracını bulmanız, hesapları yönetmeniz ve teknik işleri tamamlamanız zaman alabilir.

Sosyal medya hesaplarının yönetimi konusunda Karakurt Medya partner şirketiniz olarak ön plana çıkıyor. Sosyal medyadaki yüzünüzü profesyonelce yönetmek ve işletmenize değer katmak istiyorsanız, size hizmet verebilecek en iyi işletmelerden biri Karakurt Medya’dır. Şahsınıza ya da şirketinize partner arayışınızı sonlandırabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi

Sosyal medya yönetimi, çeşitli araçlarla şahsınızın veya şirketinizin dijital varlıklarını ve hesaplarını üzere ikinci taraf bir şirketle anlaşmak yoluyla gerçekleştirilen işlere verilen addır. Birçok işletme günümüzde sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmak ve işletmelerine katkı sağlaması için çalışsa da bunu başarmakta çok da başarılı olamamaktadır; çünkü sosyal medya hesaplarının yönetimi profesyonel bilgi birikimi gerektirir. Sosyal medya hesap yönetimi için gerçekleştirdiğimiz bazı işlemler yüzeysel olarak şöyledir:

  • Sosyal medya hesaplarının açılması ve uzantıların doğru tespiti,
  • Sosyal medya hesaplarının profil tasarımları ve bilgilerin girişi,
  • Sosyal medya paylaşımlarının belli bir çerçeveye oturtulması,
  • Sosyal medya araçlarının algoritmasına göre postlar üretilmesi,
  • Sosyal medya hesaplarından yapılacak paylaşımların birbiriyle koordine edilmesi.

Sosyal Medya Hesaplarından Paylaşım

Sosyal medya araçlarında paylaşmak üzere hazırladığınız içeriklere kendi gözünüzle baktığınızla “muhteşem oldu” gibi bir yorum yapmanız muhtemeldir; çünkü siz yaptınız ve kolay kolay hata bulmanız mümkün olmayacaktır. Peki, paylaşım için hazırladığınız içerikler size ve işletmenize ne kadar uygun? Sizi ve işletmenizi ne kadar yansıtıyor?

Sosyal medya hesaplarınızda yapacağınız paylaşımlar için, öncelikle kullandığınız araçların kesinlikle teknik detaylarını bilmelisiniz. Teknik detayları öğrenmek, vaktinizin büyük bir kısmını alacaktır. Bu sebepten dolayı da yine, profesyonel bir partnerden hizmet alma ihtiyacı doğar. Karakurt Medya, sosyal medya hesaplarınızın yönetimini sağlarken tam anlamıyla bir dönüşüm ortaya koyar ve hesaplarınızın tamamına, teknik detaylara uygun postlar hazırlar. Ek olarak sizin için sosyal medya araçlarının algoritmalarına tam anlamıyla uygun olacak şekilde yayınlanmalarını mümkün hale getirir. Sizin ise yapmanız gereken tek şey, sosyal medya hesaplarınızı takip etmek ve emin ellerde olduğundan dolayı keyif duymak olacaktır.

Sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi, hesaplarınızda paylaşımlar yapılması için post hazırlanması, teknik detaylarla donatılmış profesyonel çözümler üretilmesi ve bu çözümlerin sizlere raporlanarak uygulanmasını ister misiniz? O halde kesinlikle doğru adrestesiniz. Karakurt Medya, sosyal medya hesaplarınız için 360° dönüşüm hizmetleri sunan, profesyonel personellerle donatılmış bir kurumdur. Siz de hemen bizimle iletişime geçin ve sosyal medya hesaplarınızın yönetimini emin ellere bırakın.

Whatsapp