Warning: Undefined array key "action" in /home/karakurtmedya/public_html/wp-content/themes/nastik/functions.php on line 2
Web Tasarım – Karakurt Medya
Aşağı Kaydırın
Search

My Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas in pulvinar neque. Nulla finibus lobortis pulvinar.

Web Tasarım

20 Ekim 2019
Web Tasarım

Son senelerde ticaret anlayışının değişmesi ile şirketlerin küçük ölçekli, orta ölçekli ya da büyük ölçekli olması fark etmeksizin web site sahibi olma ihtiyacı doğmaya başladı. İstatistiklere küresel çapta her gün binlerce web sitesi faaliyete geçiyor. Dolayısıyla rekabette kaçınılmaz oluyor. Bu rekabetten galip gelmek için de profesyonel web çözümlerine ihtiyaç bulunmaktadır.

Web site sahibi olabilmek için gereken temel adımlar bir alan adı ve hostingden geçmektedir. Daha sonraki süreçler planlama, görsel çalışmalar ve kodlama etrafında şekillenir. Karakurt Medya olarak deneyimli ekibimiz ile tüm çalışmalarımızı detaylı bir şekilde planlayarak titizlikle uyguluyoruz.

Anahtar Teslim Web Site Hizmeti

anahtar teslim web site hizmeti

anahtar teslim web site hizmeti

Profesyonel bir web sitesini inşa etmek son derece meşakkatli ve titizlik gerektiren bir işlemdir. Şahıslar ya da şirketler, bu zorlu sürecin üstesinden gelmek adına anahtar teslim web site hizmetini tercih etmektedirler. Karakurt Medya’nın bu doğrultuda müşterilerine sağladığı avantajlar şunlardır:

 • Zamandan tasarruf
 • Kullanıma hazır panel
 • Modern ve duyarlı tasarım
 • Pratik kullanım
 • Mobil uyumluluk
 • İçerik temini
 • Görsel çalışmaları
 • Strateji belirleme
 • Web site testleri
 • Yüksek Güvenlik

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz web çözümleri ile kurumsal kimliklerini bir adım ileri taşımalarına yardımcı olmaktayız. Marka imajınızı oluşturmak, prestijinizi arttırmak, dijital dünyaya adım atmak ve potansiyel müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Web Tasarım Süreçleri

Tüm sektörlerde olduğu gibi web tasarım hizmeti de birçok aşamadan geçen dijital bir mimaridir. Profesyonel hizmet anlayışımız ile gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda adım adım ilerlemekteyiz. Firma olarak tüm işlemlerinizi şeffaf bir şekilde yaparak müşterilerimizi süreç hakkında bilgilendiriyoruz. Başlıca web tasarım süreçleri şunlardır:

 • Projenin detaylandırılması
 • Kurumsal kimlik ile ilgili çalışmaların yürütülmesi
 • Grafik tasarım çalışmaları
 • Web sitenin kodlanması
 • Web sitenin çeşitli testlerden geçirilmesi
 • Web sitenin yayınlanması
 • Görsellerin Düzenlenmesi

Bir web sitesinde ziyaretçileri en çok etkileyen faktörlerden biri şüphesiz görsellerdir. Görseller, ne kadar markanızı yansıtıyorsa kullanıcının da o kadar ilgisini çekmektedir. Bu bağlamda sitelerinize yüklenecek görsellerin detaylı bir araştırmadan sonra belirlenerek yerleştirilmesi gerekir. Yüklenecek kaliteli görsellerle platformunuzun bilinirliğini artırıp ziyaretçi sayısını yükseltmek mümkündür. Firmamızdan anahtar teslim web site hizmeti alarak en doğru görsellerin sitenizde yer almasını sağlayabilirsiniz.

Web Sitelerin Önemi

Web Sitelerin Önemi

Web Sitelerin Önemi

Web siteleri bir şirketin adeta vitrinidir. Markanızın imajını yansıtan en etkili araçlardan biri olarak nitelendirilmektedir. Bildiğiniz gibi artık her 3 kişiden 2’sinde bir akıllı telefon ya da laptop bulunuyor. Bireyler, tüm alışverişlerini ve bilgi ihtiyaçlarını bu teknoloji harikası cihazlar aracılığı ile karşılıyorlar. Dijitalleşen dünya da her zaman bir uzman desteğine ihtiyacınız olacağını düşünürsek, web tasarımı konusunda firmamızdan mutlaka destek almanızı tavsiye ediyoruz.

Karakurt Medya olarak web tasarım hizmeti alma aşamasında sizlere geniş alternatifler sunuyoruz. Ayrıca her konuda destek alabilmeniz için danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Göz alıcı bir web sitesine sahip olmak ve platformunuza dair etkili stratejiler belirlemek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarımı Ne Amaçla Yapılır?

Web Tasarımı Ne Amaçla Yapılır?

Web Tasarımı Ne Amaçla Yapılır?

Web tasarımı yapılmasının temel amacı, siteyi ziyaret eden kullanıcılara faydalı bilgiler, ürünler ve hizmetler sunarak site sahibine yarar sağlamaktır. Eğer ürününüzü tanıtmak, hizmet alanınızı genişletmek ve potansiyel müşterilere ulaşmak istiyorsanız profesyonel bir web sitesine ihtiyacınız bulunmaktadır. Anahtar teslim web site hizmeti genellikle şu amaçlara yöneliktir:

 • Kurumsal amaçlar doğrultusunda etkili tanıtımların yapılması
 • Ürünleri ve hizmetleri geniş kitlelere ulaştırarak satış potansiyelinin artırılması
 • Kişisel blog siteleri ve web girişimleri
 • Haber ve medya siteleri ile medyaya katkı sağlanması
 • Marka bilinirliğinin artırılması

Markanıza Değer Katın

Bir web site sahibi olmaya karar verdiyseniz ilk önce kendinize bir yol haritası belirlemeniz gerekmektedir. Mutlaka hizmet verdiğiniz sektöre uygun, sizi yansıtan ve ilgi çekici bir alan adı satın alarak, domaininizi barındıracak yeri belirlemelisiniz. Markanızı dijitale taşırken bu unsurlara dikkat etmeniz kritik bir öneme sahiptir.

Alan adı (domain) bu adımlardan en önemli olanıdır. Alan adı seçimi için firmamız ile görüşebilir ve alan adı önerileri alabilirsiniz. Eğer markanız.com.tr uzantılı alan adını kaydettirmek istiyorsanız, bu konuda yine uzman ekibimizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede birçok işi ayrı ayrı yapmanıza gerek kalmayacak ve tüm hizmetleri tek pakette alarak, zaman ve işleyiş açısından büyük artılara sahip olacaksınız.

Bizi Farklı Kılan Özelliklerimiz

Bizi farklı kılan özelliklerimiz

Bizi farklı kılan özelliklerimiz

Karakurt Medya olarak web sitelerinizin internetteki işiniz olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda ürün ve hizmetlerinizi dijital ortamlarda en iyi şekilde yansıtabilmeniz amacı ile son derece profesyonel kalitede web tasarım hizmetleri sunmaktayız. Sınırlı bir alan içerisinde değil, aynı zamanda yerel ve uluslararası pazarlara da hitap edebilmeniz adına markanız için en etkili stratejileri belirliyoruz.

Ticari kaygıların bir kenara bırakıldığı ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların yürütüldüğü Karakurt Medya’da en verimli hizmetleri sağlıyoruz. Web tasarım hizmeti sayesinde Google, Yandex ve Bing gibi popüler arama motorlarında üst sıralarda yer alma fırsatına erişiyorsunuz.  Küresel pazarda çok daha hızlı büyüyebilmeniz için sunulan hizmetlerimiz ile firmanızın bilinirliğini artırmanız çok daha kolay bir hale geliyor. Yılların vermiş olduğu deneyimi başarılı bir şekilde uygulayan Karakurt Medya ekibi, projenizi analiz ederek en doğru hizmetleri almanızı sağlamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

5 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz web tasarım alanında müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile tüm teknolojilere ayak uydurarak yenilikçi ve modern hizmet anlayışını benimsiyoruz. 100+ referans ve 1000+ müşteri portföyümüz ile yolumuzda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Her geçen gün büyüyen dijital dünyada tüm markalara profesyonel web çözümleri sağlıyoruz. Projeleri uygulamaya koyarken baştan sona müşterilerimizi bilgilendirerek sipariş sürecini şeffaf bir şekilde yürütüyoruz.

Whatsapp